Budget-filter
Koopwoningen onder €600.000 in Berg en Dal
10 actieve listings met vraagprijs tot en met €600.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €600.000 in Berg en Dal
Voor een budget tot €600.000 zijn er momenteel 10 koopwoningen in Berg en Dal. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Berg en Dal is € 685.000 (€ 4.238/m²). Een woning van circa 142 m² past dus rond uw bovengrens van €600.000.
Wijken in Berg en Dal
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Klaproosstraat 3 Leuth | 131 | 3 | B | € 595.000 | € 4.542 |
| Hoeting 63 Leuth | 151 | 4 | B | € 575.000 | € 3.808 |
| Waldeck Pyrmontlaan 18 Laag Berg en Dal | 102 | 5 | A+ | € 495.000 | € 4.853 |
| Lijsterbesstraat 10 Beek-Oost | 87 | 5 | C | € 450.000 | € 5.172 |
| van Ruysdaelweg 55 Groesbeek De Drul-Oost | 177 | 8 | C | € 425.000 | € 2.401 |
| Jan Steenweg 27 Groesbeek De Drul-Oost | 115 | 5 | C | € 410.000 | € 3.565 |
| Mansberg 77 Groesbeek Nijerf | 115 | 5 | C | € 410.000 | € 3.565 |
| Hoeting 6 Leuth | 106 | 5 | C | € 389.000 | € 3.670 |
| van de Veldeweg 13 Groesbeek De Drul-Oost | 110 | 6 | C | € 379.500 | € 3.450 |
| Schrouwenberg 41 Groesbeek Stekkenberg | 78 | 4 | A | € 330.000 | € 4.231 |